ÇÖZÜMLERİMİZ

Donanım Destek Çözümleri

Geçmişte yaşanan veya yaşanabilecek felaket senaryoları ile karşılaşılması durumunda felaket kurtarma yönetimi devreye girer. Tabiki bu yönetimi felaketler yaşanmadan önce gerçek anlamda uygulayıp önlemini alan Firmalar, işlerinin kalbi olan verilerini sağlıklı bir şekilde koruma altına alarak, organizasyonlarında herhangi bir aksaklığa izin vermeden başarı ile işlerinin devamlılığını sağlayacaklardır. Aynı zamanda son derece büyük mali zararlardan, onarılması çok zor olan güven ve itibar kayıplarından Firmalarını korumuş olacaklardır.

Günümüzde Kurumlar, Felaket Kurtarma yönetim çözümlerinin, kesinlikle uygulanmasının önemli olduğunun farkındalığı ile ciddi yatırımlar yapmaktadırlar. Çözüm sağlayacak olan Firma’nın seçimi tam bu aşamada çok önem kazanmaktadır çünkü Felaket yaşanmadan önce alınan önlem ile yapılan yatırım, doğru bir yatırım değilse felaket iki kere ve çok yönlü zarar verir.

SAĞLANAN FAYDALAR;

Kolay, Güvenilir Kurtarma

Süreç otomasyonu ile standardize edilen teknolojinin kombinasyonu, en zorlayıcı RPO/RTO hedeflerinin bile tutturulmasını sağlamaktadır.

Az Maliyetli Felaket Kurtarma

Kurumsal sanallaştırma teknolojileri ile birlikte Felaket Kurtarma hizmetlerinin maliyeti dramatik bir biçimde azalabilir.

Basitleşmiş Felaket Kurtarma Testi

Felaket Kurtarma testini, “rutin bir iş” olarak gerçekleştirin.

Gelişmiş Aplikasyon Uygunluğu

Geliştirilmiş aplikasyon uygunluğu sağlayan, veri merkezleri arasında hızlı, basit sistem yeterliliği.

Otomatikleştirilmiş Felaket Kurtarma

Karışıklığı ve manuel işlemleri azaltın.

Felaket Kurtarma’yı Bulut’a Taşıyın

Prodes Kurumsal Bulut ile Felaket Kurtarma’yı hizmet olarak satın alın ve veri merkezi altyapınızı kopyalama maliyetinizi ortadan kaldırın.