HAKKIMIZDA

20 Yıllık Bilgi Birikimi ve Tecrübemizle Yeni Teknoloji Yazılımlar Geliştiriyoruz

1997 yılında kurulan Prodes Bilgisayar ve Program Destek Hizmetleri Ltd.Şti. kuruluşunun ilk yılından itibaren Bursa ve Güney Marmara’da satış ve dağıtım kanalları oluşturmuş ve bu kanalların pazar payını genişletmiştir.

Prodes, 21. yüzyılın gelişen dünyasındaki dijital yaşamı bugünün iş dünyası ile buluşturmak, internette yeni markalar oluşturup, yeni iş fırsatlarını müşterilerine sunmak için, yeni yazılım teknolojileri ”Flat Design” göz alıcı yeni tasarım teknolojileri ile birleştirip, e-ticaret ve web portal çözümleri sunmaktadır.

Donanım ve sistem çözümlerinde uzman kadrosu ve güçlü iş ortaklıkları ile iş sürekliliği çözümleri,sanallaştırma ve depolama, network ve güvenlik sistemleri, felaket kurtarma, veri merkezi çözümleri ve danışmanlık hizmetleri ile başarılı projelere imza atmakta ve sektörde öncü olmaya devam etmektedir.

Ar-Ge ve inovasyonun rekabetin vazgeçilmez unsurlarından biri olduğu günümüzde, Ar-Ge merkezlerinin sayısı hızla artmakta ve bu merkezlerin yazılım ihtiyacına yanıt verebilmek amacıyla Prodes olarak, Ar-Ge merkezlerinin tüm faaliyetlerin yönetilebileceği, dijital omurga yazılımı Bilimp'in Türkiye Satıcısı olarak hizmet vermektedir.

Türkiye'de tüm Ar-Ge faaliyetleri devlet tarafından desteklenmektedir.

Türkiye’de 33 yıldır bir çok işletme, kurum ve kuruluş tarafından kullanılan ve 100.000'i aşkın müşterinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren, geniş ürün yelpazesine sahip ETA muhasebe programlarını, Prodes olarak uzun yıllara dayanan deneyim ve uzmanlığımız ile birleştirerek yeni nesil e-ticaret yazılımlarımıza % 100 tam entegrasyonla birleştirmiş bulunmaktayız.