ÇÖZÜMLERİMİZ

Donanım Destek Çözümleri

Veri kaybı = maddi kayıplar, itibar, zaman kaybı, geri getirilemeyecek ve sizi geleceğe rahat bir şekilde taşıyacak önemli bilgilerin yok olması ve buna benzer problemler ciddi dönüşü olmayan kayıplardır. Bugünden düşünürüz, gerekli önlemleri alırız. Bu önlemler nasıl, ne şekilde, hangi kurumlar tarafından ve ne kadar güvenilir olarak size sunulmuştur.

İş sürekliliği zaman zaman farklı algılanabilmektedir. Yaşanan veya yaşanacak kayıpları engellemek için yapılan yanlış veya ufak çaplı yatırımlar ile zamanı güvensiz bir şekilde durdurmak mümkün. Peki ya sonrası?

Sizinle aynı kaygıları paylaşan bir ekip, sizi başarıya ulaştıracak kanıtlanmış çözümler ve en önemlisi bu konuda 20 yıllık kurumsal deneyim ile Prodes olarak yanınızdayız.

Bugün uygulamalarımızın kritik veri oranı %70. mevcut ve her geçen gün büyüyen verilerimiz için; doğru altyapı, yönetim, verilerin değerlerine göre planlanması, sanal ve fiziksel yapının doğru entegre edilmesi, merkezi yedekliliğin ardından felaket kurtarma senaryolarının sağlanması önem taşımaktadır. Kritik iş sürçlerinizi sizinle birlikte bugünün ve yarının maliyetlerini de düşünerek güvenilir bir yapıya geçirmek için doğru firmaların tercih edilmesi önemlidir.

SAĞLANAN FAYDALAR;

Kolay, Güvenilir Kurtarma

Süreç otomasyonu ile standardize edilen teknolojinin kombinasyonu, en zorlayıcı RPO/RTO hedeflerinin bile tutturulmasını sağlamaktadır.

Az Maliyetli Felaket Kurtarma

Kurumsal sanallaştırma teknolojileri ile birlikte Felaket Kurtarma hizmetlerinin maliyeti dramatik bir biçimde azalabilir.

Basitleşmiş Felaket Kurtarma Testi

Felaket Kurtarma testini, “rutin bir iş” olarak gerçekleştirin.

Gelişmiş Aplikasyon Uygunluğu

Geliştirilmiş aplikasyon uygunluğu sağlayan, veri merkezleri arasında hızlı, basit sistem yeterliliği.

Otomatikleştirilmiş Felaket Kurtarma

Karışıklığı ve manuel işlemleri azaltın.

Felaket Kurtarma’yı Bulut’a Taşıyın

Prodes Kurumsal Bulut ile Felaket Kurtarma’yı hizmet olarak satın alın ve veri merkezi altyapınızı kopyalama maliyetinizi ortadan kaldırın.