ÇÖZÜMLERİMİZ

Sunucu ve Network Çözümleri

Veri depolama, kurumların veri merkezi alt yapılarındaki en kritik bileşendir. Veri depolama alt yapınızın doğru seçimi, tüm uygulamalarınızın performanslı ve güvenilir çalışması için en kritik noktadır. Prodes, 25 yılı aşkın tecrübesi ile bu alandaki ihtiyaçlarınızı analiz eder, sadece bugünü değil gelecekteki ihtiyaçlarınızı da düşünerek, doğru kapasite ve performans planlamaları ile size güvenilir bir yol haritası sunar.

Prodes ile konsolide edilmiş veri depolama platformunuz sizlere ortamınızı daha verimli kullanmanızı ve aynı zamanda para ve kaynak tasarrufu yapmanızı sağlar.

Bugün BT dünyasını incelemek istediğimizde, bizim dünyamızda hızın çok önemli olduğu kaçınılmazdır ki, rekabet her sektör için ciddi boyutlara gelmiştir. BT departmanlarının da her geçen gün bu doğrultuda sorumlulukları artmaktadır. Tüm ihtiyaçları doğru bir şekilde elde etmek elimizdedir ama bu hıza ayak uydurmak isterken gözden kaçan çok önemli adımlar vardır ki, bunların göz ardı edilmemesi gerekir.

Firmalar için en önemli olan konulardan biri de sadece iyi platformu seçmek değildir. Hatasız bir şekilde planlanmış çözüm sizlere performans ve veri güvenliğini de beraberinde getirir.

İlerideki yılları da hesaplayarak sahip olma maliyetlerini de bugünden düşünen firmaların yatırımlarını kendi belirledikleri avantajlı oranlarla korumuş olduğu geçtiğimiz yıllarda gözlemlenmiştir.

Prodes, kendini kanıtlamış, kurumsal verinin en doğru şekilde yönetilmesini sağlayan sistem entegratörü olarak hizmet vermektedir.

Teknolojiyi önceden takip eden, ihtiyacınız olduğu gün çözüme yönelik doğru ortamları sağlayabilmek adına tam anlamıyla hazır ve donanımlı teknik ekibi ile yanınızda olan Prodes’nın bu yaklaşımı, müşterileri tarafından tercih edilmesinde en büyük unsur olmuştur.

Prodes’nın bu çözüm yaklaşımı, binlerce kullanıcı ile kurumsal uygulamalarınızda risksiz, ölçeklendirilebilir ve esnek bir yapıya geçme güvencesi sağlar.